Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a számítógépemnek?

Mi a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Folyton "kattan" egyet, aztán lefagy, de ha újra bekapcsolom jó egy darabig,utána kezdi újra.Néha azt írja, hogy "insert system disk and press enter", ez tegnap volt, ma megint megy. Csak azt várom, mikor fagy le..
2010. máj. 20. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
vinyó... vagy a halálán van, vagy csak a kábel a rossz.
2010. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ez vinyó probléma lesz :) Mikor kattog, hallgasd meg, hogy még megy-e utána is. Ha nem akkor vehetsz egy újat :P
2010. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd, hogy a merevlemezed hibás-e. Ha nem, akkor erősen ganyus, hogy a tápegységed régi vagy valamiért csökkent a hatásfoka. Ergó nem tudja tartani a megfelelő feszültséget, amire a vinyónak szüksége van. Az is lehet, hogy túlterheled a tápod. Ha kis teljesítményű: 300~400 watt, akkor nem pakolhatsz rá túl sok hardvert.

Véletlenszerűen előforduló leállásokat így kiválthatja, ha pl. a procidat valamivel 100%on pörgeted. Abban az esetben lehet hogy a tápod már nem tudja kiszolgálni a gép többi elemét, és ezért nem kap elég áramot a merevlemezed.

2010. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ThodEE GoD ***** válasza:
Én is vinyót tippelek, nekem is ment kukába
2010. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hard disk sentinel tedd fel ezt a programot.
2010. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Winchesterben a ludas, leugrik a fej a lemezekről, ha mákod van, nem sértette még meg egyiket sem. Ments le minden fontosat róla és kezdj el egy újra gyűjteni.
2010. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! és szerintetek/ nektek meddig bírja/ bírta?
2010. máj. 28. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ilyen probléma volt a vinyómmal,tök ugyanaz mint neked. Elromlott a gépbe a tápegység és mint ahogy már írták valószínű csökkent a hatásfoka,vagy lehetett más is,lényegtelen. De utána kicseréltem egy újabbra,ami egyben nagyobb is volt (450W) és azóta nem jelentkezett a probléma. Lehet hogy csak tápegység,kérj kölcsön egyet valamelyik ismerősödtől és próbáld ki,ha az a baj akkor olcsóbban megúszod.
2010. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kattanás tipikusan a winyóra utal, tápegység az nem lehet hibás...
2010. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tápegység az nem lehet hibás"

Rosszul tudod.... Vagy ha mégsem akkor nekem csak úgy hirtelen megjavult a vinyóm.

2010. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!