Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van/lehet a számítógép...

Mi baja van/lehet a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Elkezdte azt csinálni a gépem, hogy kis és nagybetűket váltakozva írt, mintha a caps lock billentyűt ki, be kapcsoltam volna egyfolytában.

Utána az internetre kattintva kiírta, hogy csökkentett módban megy, és sehogy máshogy nem indult el, csak csökkentett módban.

Aztán már hiába kattintottam rá, nem indult el sehogy.

Illetve még azt csinálta, hogy a mappáknál úgy tett, mintha kijelöltem volna egy csomót.

Nem tudtam egy mappára kattintani, mert rögtön kijelölt mellé vagy 5-10 másikat.

Sokszor feljött egy ablak, ami a beragadó billentyűk letiltására hívta fel a figyelmem.

A gép újra lett rakva, mert azt hittem, hogy vírusos, vagy esetleg összeakadtak programok.

Most megint elkezdte csinálni a kis, nagybetűzést, és a mappák sokszoros kijelölését, aztán megint normális lesz, majd újra kezdi.

Letiltottam a beragadó billentyűk funkciót, ahogy azt sokszor felajánlotta a gép, de úgy is csinálja.

Mi lehet a baja?

A vírusirtó nem talál semmit, és folyamatosan pucolva van a gép.

Köszönöm a segítséget.


2011. jún. 26. 11:24
 1/3 KnYghT ***** válasza:
beragadt valamelyik shift billenyűd hogy az mitől ragadhatott be annak sok oka lehet (pl kontakhiba, por, stb.)
2011. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,kiiktattam a billentyűzetet, és most jó. Most képernyő billentyűzettel írok. Akkor úgy látszik, hogy a billentyűzet a rossz, bár az a fura, hogy amikor rádugom hátul, akkor felvillan az összes fény, de utána nem csinál semmit. Ez mire utalhat?

Köszi a választ.

2011. jún. 26. 12:35
 3/3 KnYghT ***** válasza:
azt hogy érzékelte a gépedet ha megfigyeled a gép bekapcsoláskor is felvillantja a ledeket aztán lekapcsolja őket ha a caps lockot vagy num lockot vagy scroll lock-ot tudod kapcsolgatni akkor a billentyűzet készen áll a működésre
2011. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!