Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csrs. Exe foylton összeomlik...

Csrs. Exe foylton összeomlik és a gép beakad sokszor fél mp-re (neha 1), mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Játékokban sokkal gyakrsbban áll meg. Ez elött jó volt. Az fps stabilan 60 szval nem az a gond. Semmit nem tslaltam neten, MS support nem segitett. A driverek a legfrisebbek. Nem tudom koze van e hozzá, de nem hajlandó feltelepiteni a legujabb windows 10 uodate-et. A telepitas alstt mindig megall random szazalekoknal(nem amikor bootol hanem a settingsben)

2017. jún. 24. 16:00
 1/2 kvcsemmanuel ***** válasza:
0%
Ha kerdezel akor a kerdes tartalmazzon valami informaciot. Nem fogunk mi neten keresgelni Csrs. Exe meg egyeb dolgok utan. Ertelmes kerdes minimum tartalmu infos kaphat valasz .A tied kerdes ?????????????
2017. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végső esetben szoktam idejönni. A csrs.exeről semmi használhatót nem találtam. Nem szoktam csak ugy ifejonni higy ra sem neztem a problemára. Amúgy a probléma megoldódott, mert helyrehoztam a Windows Updatet, és felraktam az új Insider Preview-it és azóta nem csinálja ezt.
2017. jún. 26. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!