Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyit ért hozzá egy szerelő,...

Ennyit ért hozzá egy szerelő, vagy csak nekem van pechem?

Figyelt kérdés

Ma elvittem egy informatikushoz a gépemet az alábbi hibával:

Amint bakapcsolom a laptopomat, mintha máris lefagyással indítana. A kis nyillal semmit nem tudok kezdeni; se egy oldalt megnyitni, se továbbmenni, szóval semmit. Még a szokásos módon kikapcsolni sem a gépet, csupán a főkapcsolóval.


Ha mégis meg tudnék nyitni egy weboldalt, se előre, se hátra nem tudok lapozni. Ha nagy nehezen mégis, a bal egeret kétszer kell rákattintani az amúgy egy kattintás helyett.

Ma voltam vele a szerelőnél, aki valamit buzerált vele és azt mondta, rendben van. Itthon aztán jött a hideg zuhany, vagyis használhatatlan a leírt okok miatt.

Van valami tippetek, mi lehet a baja? CSAK hozzáértő válaszoljon, aki vaktában találgat, ne írjon, úgyis eléggé ideges lettem ésállatira mérges. Visszavihetem ugyan a gépet két nap múlva, de már nem tudom mire gondoljak.


2010. máj. 18. 16:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A "szar" ember és "elmebeteg" minősítőinek csak annyit: szégyelljétek magatokat!

Mivel nem tudtatok használható tanácsot adni, nem átallotok ilyen jelzővel illetni a kérdezőt, aki lehetett volna bárki is.

Éppen ezáltal vagytok Ti igazán szánalmasak!


Egyébként olyasmi derült ki, amit senki nem sejtett, vagyis az iwiw okozta a galibát. Nemcsak nálam, másoknál is. A gépemnek hála isten semmi baja!

2010. máj. 25. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!