Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyit ért hozzá egy szerelő,...

Ennyit ért hozzá egy szerelő, vagy csak nekem van pechem?

Figyelt kérdés

Ma elvittem egy informatikushoz a gépemet az alábbi hibával:

Amint bakapcsolom a laptopomat, mintha máris lefagyással indítana. A kis nyillal semmit nem tudok kezdeni; se egy oldalt megnyitni, se továbbmenni, szóval semmit. Még a szokásos módon kikapcsolni sem a gépet, csupán a főkapcsolóval.


Ha mégis meg tudnék nyitni egy weboldalt, se előre, se hátra nem tudok lapozni. Ha nagy nehezen mégis, a bal egeret kétszer kell rákattintani az amúgy egy kattintás helyett.

Ma voltam vele a szerelőnél, aki valamit buzerált vele és azt mondta, rendben van. Itthon aztán jött a hideg zuhany, vagyis használhatatlan a leírt okok miatt.

Van valami tippetek, mi lehet a baja? CSAK hozzáértő válaszoljon, aki vaktában találgat, ne írjon, úgyis eléggé ideges lettem ésállatira mérges. Visszavihetem ugyan a gépet két nap múlva, de már nem tudom mire gondoljak.


2010. máj. 18. 16:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A 73 %-osnak nem hiszem el, hogy informatikus. Ha igen, lásson el inkább egy kórházi portaszolgálatot, ott talán még hasznos is lehet.
2010. máj. 18. 19:03
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

ne aggódj te, elég hasznos vagyok. ezt minden hónap 3-án meg is köszönik egy kiadós munkabérrel.


az meg, hogy te mit hiszel, már rohadtul nem lényeg. viszont mindenki látja, hogy milyen szar ember vagy, ezért nem fog neked a legtöbb normális ember segíteni, ennyi.

2010. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Már megbocsáss, de a kérdésed a "Nem indul az autóm, mi baja lehet?" típusú kérdés. Sokminden. Pl a vírus, amit mondtam. 1 klikk a "Your computer is in danger!" típusú álhibaüzenetekre és máris teletömted azzal a bizonyos kakival. Amit 1 hónap alatt a TE hozzáértésedből fakadóan nem hogy el tudok képzelni, de még el is várom. Mint rendszergazda, ismerek többszáz felhasználót, akiknek rengeteg hasonló problémájuk van. Kinek ez, kinek az. Hadd ne írjam le mik lehetnek. A lényeg, hogy 90%-ban a hozzá nem értés, az átverésből és félelemből adódó klikkelés ("kiírta hogy baj van") a kezdő ok.

Ettől függetlenül egy hozzáértő kezében lehet hogy jól áll. De persze lehet hardveres probléma is a touchpaddal, például érintkezési hiba. A szerelő jól tenyerelt rá, te meg másképp. Érdemes lenne egy külső egérrel megpróbálni, mint ahogyan írták.

De az is lehet, hogy seggel állsz a gépehez és ezt a kicsi érzékeny lelkecskéje tudja, ezért neked nem hajlandó kezesbárányként viselkedni.

2010. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Milyen önérzetes a kérdező. :)
2010. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
látod kérdező, ha nem lettél volna arrogáns f.sz, akkor talán segítettünk volna.
2010. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azért nem jött a segítség, mert akik írtak, azok tényleg nem értenek hozzá, csak okoskodnak. Egyébként a gépem jelentem megjavult... magától...
2010. máj. 19. 20:46
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
Ki nem szarja le.
2010. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17.50! Látom te is mesüge vagy hozzá, de a szádat nem ártana kimosni!
2010. máj. 22. 19:43
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
hát ritkán látni nálad szánalmasabb, szar embert kérdező.
2010. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Már bánom, hogy válaszoltam egy elmebetegnek.
2010. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!