Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné egy iPhone, az előzmén...

Megérné egy iPhone, az előzményeket tudva?

Figyelt kérdés
Rólam azt kell tudni, hogy mindig is szerettem volna egy jó telefont. Pénz lenne rá, nem azzal van a gond. Az, hogy az első telefonom egy Fekete-fehér siemens volt, kontakthibás lett, majd meghalt. A második telefonom egy Samsung kagyló volt, szineskijelzős azt kész. Ez is kontakthibás volt. Ezután jött egy másik, de már kamerás, és infrás Samsung. Barátom elhagyta, mondtam neki vigyázzon rá, hát nem tette. Aztán jött egy Sony Ericsson k310i, fél év után meghalt. Ezután vettem egy Sony Ericsson k550i-t. A cigányság tavaly augusztus 21.-én ellopta a 2es metrón. Mindegy, mondom én, kaptam egy használt siemens c75-öt. Most ezt használom, de nem szeretem. Megérné?
2010. máj. 16. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen . Az iPhone egy jol összerakott mobil . Csak vigyázz jobban ...
2010. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát....:D Én félnék megvenni...
2010. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!