Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet átiratni iphone...

Hol lehet átiratni iphone 4-ben a imei számot?

Figyelt kérdés
Nem lopott! Megvettem a vatera-n, csak ott szúrtam el, hogy nem kértem letiltás elleni garanciát. Erre a vétel után 1 hónappal letiltották. Ha az átíráshoz bizonyítani kell az eredetét, nem gond, minden papírja megvan, doboza, kellékei.
2011. szept. 27. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem sehol.
2011. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig ha letiltották, akkor valószínűleg lopott.
2011. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetro ***** válasza:
miért tiltották volna le ha nem lopott? vagy megvettél egy részletre vásárolt készüléket? nem lehet imeit átíratni, de lehet alkatrésznek megveszik valahol.
2011. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Másrészt meg büntetik...
2011. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A másrész nem nagyon izgat, de ezek szerint igen, részletre vették. Valami nagy számítógépes mágus tuti meg tudja csinálni, végülis a net tele van videókkal. Na de akkor majd kiderül.
2011. szept. 27. 23:05
 6/13 tetro ***** válasza:
majd kiderül, de légyszi tájékoztass majd, mert szerintem nem létezik ilyen :)
2011. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Persze hogy meg lehet csinálni. Nem is állítottam hogy nem. Csak hogy:


Aki a készülékbe programozott SIM-Lock kódot módosítja, illetve abban, közreműködik szoftverbűncselekményt követ el, amely a Büntetőtörvénykönyv 300/C paragrafus (1-2) rendelkezései alapján 10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Az IMEI szám megváltoztatása megvalósítja az 1978. évi IV. törvény (BTK) 300/C§ (3) bekezdése szerinti számítógépes csalás bűntettét.


Szóval még ha találsz is olyan ember, aki hajlandó neked megcsinálni, akkor is csillagászati összegekért vállalná szerintem.


Szóval ha valaki megcsinálja, és kiderül akkor mentek mind a ketten a kóterbe.

2011. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor a következő a téma:

ebay-en lehet venni egy programot 24$-ért. Odaért a pénz, e-mail-ben küldik a programot, amivel akár otthon is egyszerűen át lehet írni.

2011. szept. 28. 15:53
 9/13 tetro ***** válasza:
Na erre kíváncsi leszek. Szólj ha megjött a program :)
2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj privátot tudok egy egyszerűbb ingyenes módszert.
2011. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!