Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a neten is...

Mit tegyek, hogy a neten is akadás nélkül nézhessem a filmeket?

Figyelt kérdés
Online filmnézésnél akadozik a film minden oldalon, a youtube-on a klippeket tökéletesen lejátsza és a számítógépen is akadás nélkül mennek a filmek.
2010. máj. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a processzo hibája lehet, nekem is volt ilyen problémám...mien procid van?
2010. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1Ghz tudom nem nagy, viszont a gépen filmeket lelehet vele játszani, akkor neten miért nem?:/ még a net hibája se lehet, mert az 4megás.
2010. máj. 16. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A flash player hibája... Már egy ideje én is szidom őket, hogy miért nem képesek rendesen megcsinálni... de ők egyre inkább a hardware-es gyorsítást akarják erőltetni, hogy több legyen a profitjuk... :| Nekem 3ghzes P4em van, azon mindig, amikor nyitva van egy olyan oldal, amin van egy kevés flash is, 50%körül mozog a kihasználtsága...

Ha meg tudnád nyitni egy rendes média lejátszóban a filmet, akkor működne... Ezt az online filmnéző oldalak többségében meg lehet, bár mindegyiknél máshogy, és nem is tudom, hogy hogyan...

2010. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

próbálkozok még akkor vele, hátha sikerül:)

2010. máj. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!