Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet oldani hogy tv-n...

Meg lehet oldani hogy tv-n nézhessem a számitógépemen lévő filmeket?

Figyelt kérdés
Ami a tv-ben megy azt birom nézni(m1,tv2,rtlklub,stb.)még azt is megtudtam csinálni h echolite satelittal összekötöttem és ami azon megy azt is nézhetem(mindez pinnacle pctv stereoval)Na és azt szeretném kérdezni h milyen kábellal tudnám azt megvalósitani h ami a gépen megy,a tv-ben is az menjen?
2009. ápr. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tv tuneres a videokartyad akkor csak egy zsinor kell hozza (barhol ahol arusitanak ilyesmit megmondjak mi kell). /esetleg fotozd le a geped hatuljat es mutasd meg az eladonak a csatlakozot/


De mas megoldassal is eljuthat a gepedrol a cucc a tv-re csak ezek hosszadalmasabbak (pl kiirod dvd-re es egy asztali dvd lejatszo, vagy mar vannak ilyen hordozhato tv-re kotheto vinyok is).

2009. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tvtuner "befelé" működik, mint ahogy a kérdező le is írta szépen, hogy neki az a módszer már rendben van.

Azonban ő "kifelé" akarná, ez pedig a videokártyán múlik. Ha a videokártyádon van RCA vagy SVHS (mindkettő kör alakú, az SVHS soktüskés) csatlakozó, akkor egy ahhoz használható kábellel - és a videokártya szoftverbeállításaival, mondjuk a második képernyő engedélyezésével (jobb klikk az asztalon > beállítások > és ott van valahol) - tudod elintézni, hogy legyen a tévén számítógép.

Végső soron DVI kimenet és VGA kimenet is alakítható kompozittá. Ezekhez speciális kábelek kellenek. A kérdés, milyen a videokártyád?

2009. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!