Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen mini laptopot vegyek?

Milyen mini laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Adjon az Isten!


szeretnék venni majd egy mini laptopot, csak nem tudom milyet...melyek a megbízható márkák/fajták? általános használatra kéne, de azért a mai időknek megfeleljen..gyors legyen, programok férjenek rá, játék nem lényeg, nem szoktam játszani,és nem is szeretném elkezdeni...max 100-120 ezer ft-ig, de mondhattok olcsóbbat is...csak jó legyen.. segítsetek légyszíves..én nem nagyon értek hozzá..előre is köszönöm...


Szebb Jövőt


2010. máj. 15. 12:12
 1/4 A kérdező kommentje:
hupsz..azt elfelejtettem, hogyha lehet, akkor legyen benne dvd/cd-író, és beépített wifi vevő,mert itthon van vezeték nélküli hálózat kiépítve..köszönöm.
2010. máj. 15. 12:15
 2/4 bp1985 ***** válasza:

Netbookba nincsen optikai meghajtó. Azt felejtsd el. Külső dvd író 10 ezerért van kb. Netbookra visszatérve. [link]

Ezt már látod is normálisan. Ennél kisebbet nem vennék. A lényeg, hogy 6 cellás akksival rendelkezzen. És ne legyen fujitsu, samsung, j&w, és acer. Csak tapasztalat miatt írom ezeket.

2010. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adjon az Isten!


Nekem Acer Aspire 3055nxwmi van és tökéletes, van benne wifi,dvd író stb.


Szebb Jövőt!

2010. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
a 14-es laptop már nem mini kategória. Az 10"-ig van.
2010. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!