Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnyitni a ....

Hogyan tudom megnyitni a . Iso kiterjesztésű filmem?

Figyelt kérdés

Leszedtem egy .iso kiterjesztésű filmet a minap... és eddig meg tudtam nyitni ( nero 8 de ki akarta írni dvd-re...) Próbáltam megynitni Daemo tools-sal de csak audio- video Ts jött ki, tehát nem sikerült.

Azt mondták Ki kell írni dvd-re és jó lesz.

(probléma--> nem volt üres dvd-m le akartam törölni az újraírhatót, de ezt a nero8-cal nem tudtam, leszedtem és felraktam a nero2-t...)

Nero 2-vel kiírtam azt az .iso fájlt, dfe amikor megnyitom a dvd-t csak ez az iso fájl jelenik meg és nem tudom megnyitni ( szokásos kisablak, hogy a wweben keressek megfelelőt)

SEGÍTSÉÉG! :S


2010. máj. 14. 13:38
 1/6 anonim válasza:
beilleszted daemonba az csinál magának 1 meghajtót pl:F és vmilyen dvd lejátszóval megnyitod az "F meghajtót"
2010. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egy .iso to .avi Konvertálót használtam!És a Nero 2-t hol szedted le?
2010. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg tudtam úgy nyitni, hogy belementem a Video ts-be és társítással a media player... csak elég összevissza vannak a fejezetek:S


A nero 2 meg volt nekem eredetiben itthon mert egy régi géphez adták... viszont a nero 8 nincs meg:S

2010. máj. 14. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
VLC Media Player vagy KMPlayer, ez a kettő lejátssza, ha Daemon Tools-szal beolvastatod, majd a meghajtóra jobb klikk és ott lesz hogy "Open with VLC/KMPlayer"
2010. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy is megnyitja, ha nem mountolom Daemon Tools-ba, jobb égérgomb/társítás és válaszd ki a VLC media Player-t.
2010. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

daemon tools-al jól csináltad.


sajátgépbe bemész és a meghajtót kiválasztod (ahova mountoltad az iso-t) jobbklikk/automatikus lejátszás.

2010. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!