Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Uh vki ne tudja hogy lehet...

Uh vki ne tudja hogy lehet megnyitni milyen progival . Pl kiterjesztésű fájlt? :O

Figyelt kérdés
Egy számlát kéne megnyitni, de nem sikerült, sima szöveges dokba mentette le vmi progi kéne hozzá:O de nem vágom vki tudna segíteni pls:O köcce előre is einvoice.pl
2010. aug. 7. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, a .pl a PERL-fájlok kiterjesztése. Ehhez a Perl értelmezőre van szükség, amit letölthetsz innen: [link] Megfelelő verziójú Windows Installer is kellhet hozzá.

Persze nem 100%, hogy az egy perl fájl, elvileg lehet más fájltípus kiterjesztése is .pl. Esetleg ha a fájlt megnyitod jegyzettömbben, be tudnád másolni az első néhány sorát? Abból többet megtudnék.

2010. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

%PDF-1.3

%âăĎÓ

7 0 obj

<<

/Type/XObject

/Subtype/Image

/Width 4960

/Height 7015

/BitsPerComponent 1

/ImageMask true

/Filter/FlateDecode

/Length 33194

>>

stream

xśě˝Ď˛«FÖ·™*ƇńĐÇI_‚‡5¨0ţîÄ—PCw„〬Ž>Ăşƒ®KůĐçAő¬.ˇ9ńjŘTÔ yŁ ˛×ZÉ_ ¤D‰´÷ď9gom!$xůwĄ1

2010. aug. 7. 03:44
 4/8 A kérdező kommentje:

letöltöttem az elsőt sikerült letölteni de amikor menyitoma fájlt elmegy a kép:S még az írásokat sem látom fekete villanás :S,


A második linkről nem tudtam leszedni errort irt ki:O fáradt vagyok szerintem holnap újra megpróbálom hátha:D am köcce :))))

2010. aug. 7. 04:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Totalcmd-ben nevezd át a pl-t pdf-re.
2010. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, amit bemásoltál, abból látszik, hogy ez egy PDF-fájl, ami valamiért át lett nevezve. Nevezd át .pdf-re, és ha még nem lenne feltelepítve, tedd fel az Adobe Readert!
2010. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Universal Viewer Free

[link]

(lefele görgetve a 2.__Start Downloadra klikk)

2010. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

uh xD


köszikee :P sikerült pucc

2010. aug. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!