Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UK Anazonról szeretnék rendeln...

UK Anazonról szeretnék rendelni, de problémába ütköztem? (lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi terméket szeretném megrendelni.

[link]


Viszont az adatoknál mindent kitöltöttem és nem enged fizetni, mert, hogy az én címemre nincs kiszállítás. Viszont a kiszállítás fülnél meg ott van Magyarország is, hogy 5-7 nap a szállítási idő, akkor Győrbe miért nem? Városba, nem faluba, mert akkor még meg is érteném valamiylen szinten.

ZIP irányítószám?

State/Province/Region: megye?

Address line 1: a címem?

mi nem jó neki? Ékezetek vannak benne, lehetséges, hogy azért?



2017. ápr. 21. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Az AnkerDirect szállít Mo-ra, én már többször rendeltem tőlük.


A link, amit adtál, az az amerikai amazont hozza be, nem a britet, és az USÁból valóban nem szállít ide az AnkerDirect eladó.


Azt javaslom, hogy nézd meg ugyanazt a terméket az amazon.de-n is, és onnan rendelj. A .de-ről 39 EUR feletti rendelés esetén ingyenes a kiszállítász Mo-ra -- ha olyan termékeket vásárolsz, amik "Fulfilled by Amazon" / "Versand durch Amazon".


Én ékezetek nélkül adtam meg a nevet és a címet a szállítási címnél, a telefonszámot pedig 0036xxxxxxx formátumban.

2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!