Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom tele van vírussal...

A laptopom tele van vírussal és sehogy nem tudom eltávolítani és már nagyon idegesít hogy mindig minden feljön és az internet is tele van reklámmal amit nem tudok eltávolítani mit csináljak hogy ne legyen vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
Nem találok semmi olyan programot a gépen amit törölni tudnék..

2017. ápr. 14. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakd újra az oprendszert.
2017. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

„ Nem találok semmi olyan programot a gépen amit törölni tudnék..”


Amíg idáig el nem jutottam, azt hittem, van valami sejtésed arról, hogy mik azok a vírusok, és hogy valami ésszerű tevékenységgel kísérleteztél ellenük. Ez az illúzió most szertefoszlott.

Persze, ajánlanám, hogy egy használható vírusirtóval és malware-keresővel csinálj egy igen alapos mélyszkennelést, és ha az nem jár eredménnyel, akkor telepítsd újra a rendszert -- de jó szívvel csak azt javasolhatom, hogy bízd inkább olyanra, aki legalább valamennyire ért hozzá.

2017. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!