Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám eltávolítani?

Hogyan tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
A plus network nevű böngészővírussal van problémám. Valamikor a gépre kerülhetett egy programmal esetleg, és nem tudom eltávolítani, van AVAST meg Malware de egyik sem hatott. A neten hiába kerestem nem találtam megoldást. Kérlek írjatok olyan vírusírtókat amik tényleg védik a böngészőt akkor is ha nem fizetős a dolog. Illetve ha tudtok valamilyen megoldást ennek az élősködőnek a kiirtására kérlek titeket osszátok meg velem mert kifogytam az ötletekből! Köszi :)

2017. jan. 13. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Első lehetőség, hogy visszaállítod a rendszered arra az állapotra, amikor még nem volt fertőzött a géped. Általában ezt az időpontot úgy lehet meghatározni, hogy ha került a gépre telepítésre olyan szoftver, ami nem legális, akkor annak a telepítési időpontja elöttre kellene visszaállni.

Nem értem ez az avast meg ingyenes cuccoskák miért ennyire népszerűek, amikor ott vannak a független laborok által elismert nevesebb gyártók termékei is. Pl. Kaspersky. Ha jókor veszed jó helyen, akcióban, akkor 5-6000 egy évre/5 gépre teljesen legálisan.

Létezik 30 napos próba verziója is a legtöbbnek, az talán segíthet, de fertőzés után telepíteni nem jó vicc, én egy teljes újratelepítést vagy gyári visszaállítást javasolnék.

2017. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első lépésként ezt az online scannert futtasd le:

[link]

Aztán töltsd le az Eset Internet Security10 30 napos próbaváltozatát. Vigyázat, külön van 32 bites és 64 bites! Nem mindegy.

[link]

Ha letelik a 30 nap, vedd meg egy évre a licenszet, vannak 50%-os kedvezmények is, nézd még a honlapon.

2017. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!