Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC zsenik ide. Mi lehet a...

PC zsenik ide. Mi lehet a gond? Többi lent ;)

Figyelt kérdés

Tehát, valami lett a gépemmel, mert amikor akarok egy oldalra felmenni, mindig hibát észlel.

Bármelyik oldal, mindig azt írja, hogy nincs internet, ha újra indítom a gépet, bejön azaz oldal, de nem jön be másik :S

Így sikerült végülis ideérnem:)

Vagy 3x indítottam újra, hogy ide sikerüljön feljönni...

Probléma oka?


2010. máj. 12. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szevasz!

"Mikrohullámú internet"

Usb modem jó lehet, ha csak! Te használod, és biztosíthatod, akár módosíthatod a távolsági, "láthatósági" feltételeket..

Itt nem erről van szó /ha jól gondolom/, nem kizárólagos felhasználó, van amire nincs ráhatása. Így már erősen problematikus lehet!

2010. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Eddig jó volt, semmi baj nem volt...

Néha CoD2-ben kiírta hogy kapcsolat megszakadt, kb 10másodpercre, de mindig visszajött.

Most, hogy váltottunk 5megabitre, most szarakodik egyrejobban.

És édesapám meg azzal piszkál, hogy én tettem fel valami progit. (Teamviewert tettem fel, origo szoftverbázisról szedtem, és egy embert engedtem fel csak a gépemre, ő benne bízok, tuti nem csinált semmi kavart).

Photoshoppot tettem még fel, illetve a Teamspeaket.

De mondom, miótta az 5megabit van, azótta szarakodik. (havonta lehet váltani sebességet, most váltottunk erre)

Meg lehet az, hogy rúter régi, nem tudja ezt a sebbességet lekezelni? Tudom, nem valami nagy sebesség, de bármire gondolok....

2010. máj. 14. 15:03
 13/14 A kérdező kommentje:

Amikor beírok bármilyen URL-t, nem is villan meg ott jobb alsó sarokba a tálcán a monitor, hanem egyszerűen kiírja, hogy nincs internet...

Lehet hogy az internet szaggatna?

2010. máj. 14. 15:04
 14/14 anonim ***** válasza:
A routert próbáld kicserélni, azzal lehet valami.
2010. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!