Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Nem értek a telefonokhoz,de most választás előtt állok.

Van két telefon és ezek közül kéne ki választani,hogy melyiket szeretném a születésnapomra.

Segítsetek ,hogy egy nőnek melyik lenne jobb választás?

Az egyik telefon LG KP500 Cookie

a másik Nokia X3

Köszönöm előre is...


2010. máj. 11. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Második.


Ha nem éretsz a telefonokhoz, akkor egy Nokiával el fogsz tudni boldogulni.

2010. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van egy harmadik telefonlehetőség is.

Samsung tocco lite..

Melyiket a három közül?

2010. máj. 11. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem nokia
2010. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Nokia
2010. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elolvastam a Nokia jellemzését.Elég sok hibát találtak benne..Pl:zene telefonnak tartják de van amelyik többet tud zeneileg mint ez.Hibának tartják,hogy a hátulja műanyag,és a széthúzásnál rés van..Azt is írták,hogy bizonyos dolgokban többet vártak el tőle..

Írtam,hogy nem értek egyik telefonhoz sem,de ha már választhatok akkor igyekszem olyat választani amit könnyű kezelni,külsőleg nőies,és jól néz ki..Legyen könnyű és évekig tudjam használni..

Nekem az első tetszik,mert pink színben is kapható...de a szín nem lényeges..

Szóval 30 év feletti nőnek a legjobb megoldás a Nokia lenne?

2010. máj. 12. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Nokiapárti vagyok amúgy. De az X3-ról csupa rosszat írnak, ami sajnos igaz lehet.
2010. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a nokiát még nem próbáltam, a kp500-at viszont használtam majd 1 évig, 7-8 hónap után jöttek a bajok elő rendesen (újraindul/kikapcsol magától, sokszor lefagy, stb-stb). Szóval azt nem ajánlom. Minden második embernek samsungja van, úgy hogy már csak elvből se vennék samsungot. :-) Én a helyedbe szétnéznék hátha találsz még valami negyedik lehetőséget is. :-)
2010. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia Nokia
2010. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak ez a 3 lehetőségem van,mert ha ezek közül vesszük sz egyiket akkor ajándékba kapunk egy laptopot..A többi telefonnál nincs ilyen lehetőség...

A Nokia nem rossz,de tényleg sok hibát sorolnak fel...

A samsung hibája csak az,hogy mindenkinek Samsungja van???

Az engem igazából nem nagyon érdekel,hogy kinek milyen telefonja van.Inkább a könnyen kezelhetősége,és hogy akár 5 évig is tudjam használni..

2010. máj. 12. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szervizben is sok samsung telefon van.. nokia strapabíróbb a samsungnál..:) Nekem is eddig mindig Nokia volt.
2010. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!