Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik merevlemezt választanád?

Melyik merevlemezt választanád?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 21. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A Samsungot.
2011. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell...

Ha csak adatokat tárolni, akkor az elsőt, ha a rendszer meg ilyesmik is rajta lesznek akkor a másodikat... (csak én Samsung helyett WD-t vennék Caviar Blue-t)

2011. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Barátomnak WD-je van, csak nem green, hanem black, és teljesen megfelel neki, nincs vele gond. Nekem Samsung-om van decembertől, kicsit néha meglepődik, mikor hirtelen szeretnék valamit elérni a meghajtóról, de néhány másodperces gondolkodás után betölt mindent, és utána már gyors, mint az álom. :)


Mindkettőt ajánlom, komolyan. A green-black-blue különbséget gondolom ismered a WD-k közt, de az sem olyan durva eltérés.

2011. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel rendeltem egy komplett gépet csak véletlenül nem a WD-t hanem a Samsungot tetettem bele és azt mondják az könyebben behalhat. Igaz ez?
2011. márc. 21. 14:03
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Samsungot soha.

Maxtort, Hitachit ha nagyon muszáj.

Seagate és a Western Digital ami jó.

2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!