Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? (folyt köv)...

Hogyan tovább? (folyt köv) Sürgős!?

Figyelt kérdés

életemben először filmet szeretnék letölteni..sokan ajénlották nekem a data.hu-t. Letöltöttem..és most hogyan tovább? megnyitja, kéri a jelszót, beütöm...és a következő ablak valami olyasmi lehet, hogy hova mentsem..vagy valami ilyesmi (nem tudok angolulXD) Ha tudnád lépésrőllépésre leírni azt megköszönném...:) ne fikázz gyik vagyok:D

L/10 előre is köszi


2010. máj. 11. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit nőjél még.
2010. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oda mentsd, ahol van hely, és ahova szeretnéd menteni (logikus). Data.hu -n olyan filmek szoktak lenni, ami több darabból áll, mindet le kell töltened, ahhoz, hogy menjen (általában rar formával tömörítve vannak fent). Ezt ki kell bontanod (ha van megfelelő program feltelepítve a gépeden (például WinRAR vagy Linux esetén simán RAR, jobb egérgomb kibontás ide), és a jelszó esetleges beírása után kibontja az adott mappába, amiben megfelelő program segítségével már megtekinthető.


Ajánlott a mondatokat nagy kezdőbetűvel kezdeni, illetve írásjeleket kitenni, a könnyebb olvashatóság miatt.

2010. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!