Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a DVD-ről...

Miért van az, hogy a DVD-ről nem, de a D merevlemezről indulnak a kiírt epizódok?

Figyelt kérdés
Betettem a DVD-t és nem indul el az avi fájlaim. A fura az, hogy merevlemezre visszamásoltam (mert amikor letöltöttem megnézetem hogy indul-e és ott meg elindulnak. Még egyszer kiírtam őket és másik lemezen sem indul. Elég bosszantó. Mi lehet a gond??
2010. máj. 11. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

operációs rendszer beállításával lesz a gond.

de lehet hogy a dvd író programod levédte a lemezt amikor kiírtad rá az avikat, azért nem engedi megnyitni onnan a médialejátszód, hanem csak onnan kimásolva.

2010. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor most mi a teendő, mert a többi évadot indítja. Csak ezt a 11 részt nem.
2010. máj. 11. 11:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam. Úgy néz ki, hogy a PowerDVD viszi, akkor is ha nincsenek merevlemezen lementve a részek. De nem értem akkor sem, hogy a többi miért indul el.
2010. máj. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!