Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggatnak a Youtube...

Miért szaggatnak a Youtube videók?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy egyes youtube videók szaggatnak, droppol de valamelyik nem pl a The VR videói nem szaggatnak de más igen. És ez is csak 1080p-ben van így ha 4k-ba rakom a videókat akkor semmi probléma nincsen. Konfigom : i3 6100 rx 460 8giga ram

Minden ötletet segítséget elfogadok köszönöm előre is!



2017. márc. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen válaszoltam volna, de az a csúnya "droppol" szó megakadályoz ebben.
2017. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyes HD filmek nézettsége azon a felbontáson magas számú a sávszélesség az meg kevés általában a Google szerverein. A 4k-s videók azok kevéssé használatosak még manapság, így nincs 'túlterhelés'. :) Egyébként a 1080p-s videót töltsd le és ott próbáld lejátszani és tesztelni a 'szaggatás' szempontjából. A hálózati sebességed ha elegendő akkor csak a fenti okok miatt szaggat és egyes hardver hiányosság esetén az az codec problémád is lehet ha már más ki van zárva. Utolsóként említem még a HTML5 lejátszót ami már egyeduralkodó és emiatt próbáld azt kikapcsolni és csak a flash player-t alkalmazni. Úgy tudom van is erre a célra valamilyen bővítmény ami inaktiválja a HTML5-öt.
2017. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első kedves egészségedre :) infó órán ültem és barátom megkért hogy kérdezzem meg mert ő lusta erre és bocsánat hogy a fogalmazásom nem felel meg a tetszésednek.De lehet sajnos én vagyok a hibás hogy fenn akadok ilyen válaszolókon. Ebben az esetben elnézést. ;)
2017. márc. 8. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második köszönöm! annyit még hozzá tudok fűzni hogy ott infó órán a gépeken tökéletesen futottak a videók ahhoz képest hogy irodai gépek.
2017. márc. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!