Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggatnak a youtube...

Zolika95 kérdése:

Miért szaggatnak a youtube videók?

Figyelt kérdés

Gép:

Proci: AMD Athlon 64 X2 3800+

Ram: 4GB DDR1

VGA: Nvidia GT 210 1GB

Oprendszer: Windows XP Prof SP3

( win visza, Win7 -hez nincs gang támogatásom igy maradt az XP )



2016. okt. 17. 23:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Windows Vista ,Windows 7-hez nincs hang driver ) Bocsi a helyes irásért mobilról vagyok
2016. okt. 17. 23:05
 2/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vista drivernek jo kellene lennie win7 re is, ha felengedi tenni

de azt nem ertem xp? most vita es xp is rajta van? ezen a gepen nyugodtan lehet csak az xp is

vagy netan linuxot tegyel ra, netezni az is jo

attol fugg milyen video, gondolom se a proci se a vga nem birja el ha nagyfelbontasu

2016. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
de pl fentvan maga a vga driver? legujabat is erdemes megprobalni ha van
2016. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ezen a gépen csak XP van ... mivel nincs a hangkártyhoz driverem se Vista se Win 7 driverem ... A gyári driver van fent, megpróbálok akkor a legújabb vga driverrel hátha jó lesz
2016. okt. 17. 23:43
 5/18 A kérdező kommentje:
Amugy ha pl ncore-rol szedek le egy HD filmet azt gondnelkul lejatsza akadás nelkul , a youtube videókat pedig nem nagyon vagy néha néha szaggatva ... (480p-be )
2016. okt. 17. 23:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen böngészővel szaggat?
2016. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Chrome..
2016. okt. 18. 00:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Előfordul, SMtube-ot használj, az SMplayer youtube-böngészőjét, az nem szaggat és reklámok sincsenek.
2016. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm ! vagy estleg feltegyek más böngészőt ( Opera )??
2016. okt. 18. 00:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbálgathatod őket, előfordul, hogy egyik jobban beválik, mint a másik. Nekem is XP-m van, a Chrome nem nagyon bír menni XP-n. Amúgy a sok idióta mellékfolyamat okozza, javascript, flash, a google minden szemete... ráadásul a Crome-on egyszerre 10 szálon. Nézd meg hány chrome.exe-t nyit meg egyszerre a Chrome. Megzabál minden memóriát meg processzoridőt. Meg sza rul vannak megírva a weboldalak, egyrészt direkt, másrészt nemtörődömségből, tudatlanságból. Már ha a gépeden amúgy minden rendben van ezeken kívül.
2016. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!