Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok mennek 8...

Milyen játékok mennek 8 megabyte-os videókártyával?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
super mario, flash játékok.
2010. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meredek :D


A War Wind biztos, régi kedvenc játékom '96-ból.

2010. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aknakereső, Passziánsz, admirális. Ezek biztos :)
2010. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Afe of Empires 1
2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Age
2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Doom II-nek 4MB kellett anno, DukeNukem 3D is megelégszik 8MB-tal, Diablo 1 az simán megy, szerintem a 2 is elindul annyival. Wing Commander 1-8 vagy mennyi volt, Phantasmagoria 1-2 (2-t nagyon ajánlom), WarCraft I-II, Warlords I-III, StarCraft. Fallout 1-et is kipróbálhatod, és ha megy, akkor a 2 is fog. Imperium Galactica (valahol k is van benne), Heroes Of Might & Magic (HOMM) I-III, talán a IV is, nameg régi szerepjátékok, mint Baldur's Gate 1 (egy próbát megér!), Betrayal at Krondor, Albion (mekkkkora ISTEN), Jagged Alliance 1-2, ilyesmik. Még kismillió játék van, csak egy irányvonalat mondtam. Még a Cannon Fodder-eket ajánlom, a régi SimCity 1-2-t, meg a Settlers 1-2-t :) Jó kis játékok mind, és nem 5-6 órát vesznek igénybe, mint a maiak. Nem a külcsín a fontos, hanem a belbecs. Sokukhoz létezik magyarítás, érdemes körülnézni. www.magyaritasok.hu, meg még gúgli is jóbarát.
2010. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Előző vagyok, még azért azt hozzátenném, hogy akadozva akár a WarCraft 3 is elindul, és az akörül kijött játékok. Inkább évszámot érdemes nézni, 2001 körüliek még menegetnek, aztán a 2003-asok már akadni fognak vagy el sem indulnak. Amúgy GTA 1-2, Carmageddon 1-2, és még mindig folyamatosan jutnak eszembe :D De leálltam :)

Písz

2010. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Grand Prix Championship 2 talán elmegy. 96'-os játék :D
2013. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!