Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fülhallgató vagy hangszóró?

Fülhallgató vagy hangszóró?

Figyelt kérdés

Általánosságban melyik képes jobb hangzást biztosítani?

Melyik károsítja kevésébé a hallást ha van különbség és miért?



2017. febr. 18. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a hangszóró. Hosszú távon nem tudom hallgatni a fülest. Mp3-at hallgatni viszont jobb, mert nem jön ki az mp3 gyatrasága szemben egy wav-val.
2017. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a fülhallgatót preferálom jobban mert nem szeretem ha mások is halják, hogy mit hallgatok vagy milyen tartalmat fogyasztok plusz nem mindig tudok odafigyelni pl egy videóra ha hangfalról hallgatom mert a környezeti zajok és a környezetemben lévő emberek beszéde zavar és a fülhallgató amit én használok az megfelő mértékben kizárja ezeket a zajokat akkor is ha nem hallgatom olyan hangosan. Nem is szeretem nagyon hangosan hallgatnmi a dolgokat.
2017. febr. 18. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kérdés. D
2017. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont károsítani, a füles károsít jobban...
2017. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hangfal. Igaz, van, amikor közelről igénylem a zenét, de azt nagyon hamar meg tudom elégelni, hogy nem hallom a külvilágot.

És mivel általában bakelitlemezről hallgatok zenét, az mp3+füles kombó sokkal rosszabbnak tűnik a számomra, mint annak, aki ahhoz szokott (pedig jó fülesem van). Egy füles sosem képes megrezgetni a polcot, az nekem arra való, ha épp akkor jön rám a zenehallgatási roham, amikor mindenki alszik.

A kérdésedre: a füles jobban károsít, az pedig, hogy melyiknek jobb a hangzása, attól függ, melyik milyen kategóriás.

2017. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!