Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbi VGA-t...

Szerintetek az alábbi VGA-t érdemes húzni?

Figyelt kérdés

Üdv

Azt szeretném kérdezni hogy az alábbi vga-t ati radeon hd 5450 1gb lehetséges lenne-e húzni? Illetve a bitraten lehetséges húzni valahogyan?

Régebbi játékokkal játszok (wow gta4 mass effect stb) és max graffón már szaggat szóval valahogy kicsit lehetséges lenne húzni a karin? Furmarkkal teszteltem 13 perc alatt sem melegedett 45 fok fölé mivel van 2 hűtő is a gépben.



2017. jan. 31. 18:08
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Megér annyit a "Max. grafika"? Lehet persze, de mindig saját felelősségre.
2017. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát őszintén már próbálkoztam vele wow panda kieg full graffon húzás nélkül 10-15 fps húzással 20-25 de minimálisan emeltem meg és azonos mértékben ez is olyan végzetes lehet? illetve hogy milyen hátrányai vannak még a húzásnak melegszik jó a hőt simán elvezeti és akkor most nem lesz semmi baja élettartama csökken ettől?
2017. jan. 31. 18:29
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Na, most lehet, hogy ismét megköveznek...de mindegy! Ez az fps dolog is egyfajta divat. Szabad szemmel érzed, hogy lassabb lenne? Nem hiszem. Amúgy saját tapasztalatom nincs. Egy barátom hasonló kártyát húzott, és kinyírta. Ez persze nem törvényszerű. Csak nem ért annyit...
2017. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wow-ban is simán észre lehet venni a különbséget, de pl. egy autós játékban, ahol 300km/h sebességgel zúgnal el a fák az autó mellett, ott már a 60 és a 100 FPS közötti különbség is kilátszik - persze csak ha támogatja a monitor.

Én sosem javaslom egy kártya "húzását", hosszú távon egy új vétele lesz úgyis csak a megoldás.

2017. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt úgy döntöttem nem húzom inkább leszarom régen úgyis min grafóval toltam mert az előző vga-m behalt egyszer csak azt vettem észre hogy a gép már rendesen süti a lábam miután kivettem láttam hogy kicsit megpuffadt rajta 1 kondenzátor
2017. febr. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!