Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1-3-3-1 fujitsu "bios kód? "...

J.E.S.U.S. kérdése:

1-3-3-1 fujitsu "bios kód? " HELP!

Figyelt kérdés

szükségem lenne némi segítségre

vettem egy videókártyát(GT 710 2GB DDR3) betettem bekapcsol a gép tökéletesen felpörög a videókártya minden a helyén van(mostani videókártyával tökéletesen műxik minden), minden egyes dolgot meg mozgattam a számítógépembe de ennek ellenére sem ad jelet a monitornak.

azt gondoltam hogy a tápegység lehet kevés neki ezért rendeltem egy 550wattosat de azzal sem szuperál.. régebben volt benne egy GT 210-es kártya amit egy másik gépbe raktam viszont mikor vissza raktam már az sem adta a jelet.

gép infó:

6GB DDR3 667mhz ram

Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 2.40 GHz

Tápegység:Approx 550W APP550PS

alaplap: fujitsu d3011-a



2017. jan. 23. 15:31
 1/6 Dongaben ***** válasza:
Lehet, buta kérdés, de a BIOS-ban véletlenül nem az alaplapi kártya van engedélyezve?
2017. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert akkor nem állna rá a régi dedikáltra sem.
2017. jan. 23. 15:50
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Igen furcsa... Azért érdemes volna az alaplapit használva megnézni, hogy egyáltalán érzékeli-e a gép a dedikált kártyát.
2017. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha az alaplapiba dugom akkor is ugyan ezt csinálja, szóval az sem ad jelet (természetesen kivettem a dedikáltat mikor próbáltam) én már teljes mértékben kifogytam az ötletekből.
2017. jan. 23. 16:06
 5/6 Dongaben ***** válasza:
A korábbi kártyával pedig tökéletes...Hmmm. Esetleg kábel hiba? Más ötletem nekem sincs...
2017. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a fáradozásod, ment a lájk :)
2017. jan. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!