Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop hosszútávra 100 ezer...

Laptop hosszútávra 100 ezer ft-ig?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni, maximum 100 ezer ft-ot költenék rá. Tudom hogy nem sok pénz és a jó laptopok többe kerülnek, de a lehetőségeimhez mérten szeretnék jól választani, azonban nem értek hozzá. Amire használnám: internet, office. Játszani nem szoktam laptopon, így az kiesik. Sok adatot tárolnék rajta az egyetem miatt, főként arra használnám, sok beadandó készítés stb. Lehetőleg olyan kellene aminek az aksija is sokáig bírja. Ötletek?
2017. jan. 11. 14:33
 1/8 anonim válasza:

Igaz, hogy kicsivel drágább mint 100-ezer de én ezt ajánlanám:

[link]

Szerintem elég jó vétel.

2017. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de nem szeretnék feljebb menni árban, sőt a legjobb lenne ha még a 100-at se érné el. Azért köszönöm!
2017. jan. 11. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha így áll a helyzet, akkor válassz egyet a 305 darab közül... akár 50 000 Ft-ért:


[link]


(az már más kérdés meddig birod majd használni, de kb addig, amíg megfelel neked..., mivel ha tartós dolgot akarsz, azt bizony meg kell fizetni)

2017. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a google-t, én is be tudom írni, annyira hülye nem vagyok köszönöm, de olyan válaszra lenne szükségem aki ért is hozzá.
2017. jan. 11. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Háát ez így elég nehézkes lesz! Talán ez, [link]

de a lenovokat nem annyira dícsérik mostanában. Tárhely van, 4 cellás akku, amit még a dedikált vga sem merít! "Hosszútávra" elég relatív dolog, persze lehetséges, (ha vigyázol rá) igazából ezeknek a gépeknek a hardverei gyakorlatilag mindbe majdnem ugyanazokat rakják, tehát elvileg már csak a gyenge anyaghasználat, rossz betekintő szögekkel rendelkező kijelző stb... Vagy használt jó állapotú üzleti szériás laptop, az ennyiért talán jobb választás is lenne! Azt már tudsz venni, akár 100 alatt is!

2017. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, utánanéztem a laptopnak, sajnos azt írja operációs rendszer nélküli, én magamnak sajnos nem tudom hogy kell rátenni, ezért jobb lenne amin már eleve van. Azért nagyon köszönöm!
2017. jan. 11. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úgy fa**a lesz! Legolcsóbb oprendszer telepítése is 30 ezer ft! Ismerősöd sincs, vagy valaki? Vagy marad a használt, és megkéred, hogy rakjon rá neked akár törtet is, driverekkel!
2017. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező nem létezik olyan laptop amilyet te keresel. Gyűjtsél még
2017. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!