Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Idonkent nagyon belassul az...

Anonym05 kérdése:

Idonkent nagyon belassul az egerem mitol van?

Figyelt kérdés
Mar kiprobaltam 3 egerrel mind optikai usbs es mind akadozik belassul szaggat es kiprobaltam tobb feluleten is ha odacsapom az asztalhoz megy de rovid idon belul ismet belassul . Jatek kozbe mar osszetortem egyet. Logitech B100 talan a masik pedig 4tech volt sajnos darabokra tortem :(

2017. jan. 6. 18:23
 1/5 Hominida ***** válasza:
Három egér is ugyanazt a hibát mutatja? Biztos, hogy akkor nem inkább a gépet kellene megnézned? Ha több USB porton is ezt csinálják, akkor ellenőrizni kell az erőforrásokat, mert a lassulás idején esetleg csak valami program elfogyasztja. Használd a RESMON-t vagy a Process Explorert a háttérben, és a lassulásnál nézd meg az értékeket.
2017. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg vírus?

Mindenképp futtass le egy víruskeresőt és kiderül.

Nekem olyankor csinálta. Letöltheted a NOD antivírust és az rendet csinál. E-mail címre kell regisztrálni és egy hónapig használhatod. Aztán másik mail címre regisztrálva a következőben is.

2017. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eset smart security antivirusom van mar lefutattam 4 "ferget talalt es kitisztitotta de meg most is szarakodik"
2017. jan. 7. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig ezektől szokott lasulni.

Próbáld lefuttatni az Eset antivírust, hátha talál még a friss adatbázisával.


[link]

Mail címmel egy hónapig naponat sőt ha kell sűrűbben is frissíti az adatbázist. Ez mindent megtalál szerintem.

2017. jan. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz ha friss volt az adatbázis akkor ez se lesz annál több, de ha már régen volt frissítve, vagyis a régebbi lejárt akkor a friss biztosan segít.
2017. jan. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!