Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezért lehet feljelentést tenni?

Ezért lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Hello. Találtam egy bizonyos metin2 yang rendeléses oldal (www.yanghack.uw.hu). Azt szeretném kérdezni, hogy a rendőrségen ez ügyben tehet -e feljelentést? Mert 1000% -osan biztos vagyok benne, hogy átverés.
2010. ápr. 29. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni, hogy a rendőrségen ez ügyben tehetek -e feljelentést? Javítottam a 2. elhibázott mondatot :)
2010. ápr. 29. 20:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon? Már bocs, de senkit nem érdekel, hogy te miben vagy biztos, bizonyísd az állításod.
2010. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most minek?Van kb 500 ilyen oldal most komolyan ebből akarsz ügyet csinálni?:D
2010. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. Kérdésre válaszom: Azért pont őt, mert ő videókat rak fel pl. a youtube -ra, hogy milyen jó hack, meg ilyesmik.


1. kérdésre válaszom: Mivel a magyar metin2 HIVATALOS oldalán fel van tüntetve, hogy ilyen pedig nem létezik. És pont azért őt mert a youtube -n azért elég sok hiszékeny gyerek jár, főleg így tinikorban kipróbálnak mindent és nem ők tehetnek róla hanem a szervezet. (De maradjunk az előző témánál) Szóval ezért.


És szeretnék végre egy normális VÁLASZT kapni a kérdésemre.

2010. ápr. 29. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, fel lehet jelenteni.

A kérdés csak az, hogy foglalkozik-e ilyesmivel a magyar rendőrség. Csak azért, mert a metin2 tudtommal ingyenes játék, így nem csinálnak számodra anyagi kárt... nem nagy átverés...

2010. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem ingyenes. (Mondjuk félig ingyenes). Mivel azért 50 és 60 szint felett már olyan helyekre kell menned ahol fizetned kell telefonon különböző jegyekért, és ez nem kis pénz hidd el nekem... (1800FT, ha érdekel)
2010. ápr. 30. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
OMG értelmes ezért feljelentést tennni most tényleg igaza van a 2. válaszolónak ebből ekkora ügyet csinálni... pff
2010. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát mint írtam értelmes és segítőkész válaszokat várok. (Már megkaptam köszönöm). De látom fiacskám, a te agyad még nem érte el azt a szintet, hogy megérts 2 szót. (=
2010. máj. 2. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló

Fel jelentheted de sztem felesleges!

1. A rendőrség nem foglakozik ilyen ki hülyeségekkel

2. Én már láttam hack-ot működés közben!

persze hogy azt írják hogy ilyen nincs mert tisztességes

játékot akarnak!


Egyébként nincs rá törvény!

2010. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!