Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a A4Tech...

Mi a véleményetek a A4Tech Bloody Terminator T50 egérről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nekem most is a4 tech x7 oscar egerem van és nagyon bevált. És mindenképp a4 tech bloody vonalon érdekelne egér.. csak annyi féle fajta van hogy nem tudok dönteni 12 ezerig tudok elmenni árba.. Ha valaki tud jobban ezen a vonalon 1 kis indokkal legyen kedves mondjon :)

2016. nov. 5. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálom kedvesen. Ez egy egér. A termékleíráson kívül mit lehetne elmondani ? Most komolyan !
2016. nov. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit is benne lennél egy cs:go vagy cod olyan verseny féle multiplayerbe akkor nagyon sokmindent. Mennyire kényelmes,súlya,tapadása megfelelő,az érzékelő rendesen megy, nem pattog a kurzor pár hét után , mennyire kopik , mennyire jol koveti a mozgast. Mennyire testreszabható.... sok dolog van. Azért is érdekel emberek veleménye. Mert a netes tesztek ált elfogultak.
2016. nov. 5. 10:18
 3/7 A kérdező kommentje:
És van az a szint amikor nem mind 1 milyen egért tologatsz. Mert persze most minecraftozni engem se érdekelne de most pl ha egy egéren múlik azaz 1 másodperc reakcio mert szar és annyival tovább tart célozni ... már rácsesztem...
2016. nov. 5. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. Tényleg kinőttem már abból a korból, hogy a Cségón, meg az egér dpi-n rágódjak. :)
2016. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebből nem lehet kinőni :D maximum megunod vagy sose szeretted :D
2016. nov. 5. 11:34
 6/7 tp-link tp válasza:

Ha avago erzekeloje van biztos jó... nekem al 9 -es egerem van szerintem brutal jó...de arra figyelned kell, hogy fém talpa van(gondolom mint majdnem mindnek), és nem biztos hogy jól csusszan mindegyik alátéten(ha persze neked van egyaltalan ,ha nincs jo lenne beszerezned egy normalisat)

Nekem van egy szar és egy razer goliathus speed alatetem es mitmondjak a szar alateten csuszik jobban es élvezhetobb ellentetben a goliatussal. Ha a fém talpait lecseréled nem fémre(ahogy en is ezt tettem )sokkalta jobban élvezhető a játek is es nem fog szarakodni mint a fém talp...de ha asztalon alatet nelkul hasznalod tök mindegy 😂😂😂tessek egy regeny😂😂 emigy szerintem biztos jó választás... csak gyozodj meg hogy nem e lesz kicsi a tenyeredhez a kiszemelt eger az al 9 pl nagy es illik sz en lapat tenyereimbe es pl k...va kenyelmes ... ezen lehet vitatkozni de tapasztalatok nelkul se es amugy se nem eri meg mert ez igy van!!!!

2016. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged :) a helyzet az annyi féle bloody egér van nehéz dönteni de a al8 es a t50 közül lesz valamelyik :) köszi még 1x :)
2016. nov. 7. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!