Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond az egeremmel?

Mi lehet a gond az egeremmel?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves olvasót :) Nos van egy X7 X-710Mk egerem amin nem értem a DPI dolgot. Nos a probléma csak az lenne hogy 400DPI beállításnál is nagyon gyors az egér. CS:GO-val játszok és 1.8 egérérzékenységen + 400DPI-n nagyon gyors az egér. Olyan érzést kelltene mintha 4 egérérzékenység lenne. Windowson belül 6-ra van állítva a sebesség. Elméletben így nagyon lassúnak kéne lennie az egérnek, de az ellenkezőjét produkálja. Esetleg aki tudna rá valami ötletet vagy megoldást az kérem ossza meg velem. Még az egér alatti felületre gondolok ami egy X7 egérpad. Előre köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 14. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A windows beállításokat tiltsd le, az érzékenységet a játékon belül tudod finomítani. Mondjuk ilyen egérnél nem igazán van értelme több dpinek.
2016. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windwosba 2-re raktam a sebességet ami ugye azt produkálta, hogy valami eszméletlen lassú lett. Na mondom irány a játékba persze hogy még mindig rántásra 360 fok megvan :D De ha letálcázom windowsba nagyon lassú
2016. máj. 14. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy a windows beállításokat tiltsd le.
2016. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) hasznos volt most korrekt lett a sebesség
2016. máj. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!