Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok hangot varázsolni...

Hogy tudok hangot varázsolni a tvre és a házimozira?

Figyelt kérdés
Van egy Hdtv és egy számítógép összekötve HDMI kábellal. Kép van, de hang nincs,vagyis csak a gép hangfalán. power dvd 10em van. hogy tudok hangot varázsolni a tvre és a házimozira? Hogy tudom beállítani, hogy a power dvd a videókártyát használja film lejátszása közben és ne a procit?
2010. ápr. 26. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A videó kábel csak videonak van kitalálva, legalábbis a videó kártyára kötött tudtommal hangot nem továbbit. Esetleg külön RCA kábellel a hangkártyádtól a hdtvre kötheted a hangot.
2010. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mások hdmi kábellal hangot is át tudnak vinni, de lehet hogy én tudom rosszul
2010. ápr. 26. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy működni fog.Nézd át a hangkártya meghajtó beállításait,lehet le van tiltva a digitális kimenet.Esetleg a videókártyára rá kell kötni a digitális hangkimenetet,ilyet is olvastam már.
2010. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne haragudj hogy offolok és nem tudok válaszolni a kérdésedre de nekem lenne egy kérdésem amiben segíthetnél:


Letöltöttem a power dvd 10-et de nem játsza le a dvdket csak az avi-t és a zenéket.

Ha berakok egy dvd-t állandóan a moovielive ra hivatkozik meg hogy nincs internet kapcsolatom és állandóan azt akarja hogy szavazzak a dvd-re amit nézek


ha nincs ilyen gondod neked akkor légyszi add meg a linket ha letöltötted hogy honnét van meg


köszi

2010. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
torrentről töltöttem le, de szerintem nem azzal van a gond, többet én se tudok
2010. máj. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!