Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gáz ha valakinek csak egy...

Gáz ha valakinek csak egy igazolványképe van a myvipen? 15L

Figyelt kérdés
Tehát semmi kép,videó,zene..
2010. ápr. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, az sem gáz ha nincs myviped..
2010. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen gáz, legyen legalább 20 tükörből készített képed, ezek közül 3-on villants tangát, legalább 5-ön a melled a többi tetszés szerinti lehet.....


Most komolyan ez a mérce a fiatalok körében, kinek mennyi képe/videója/zenéje van myvip-en? Mert ha igen sajnálom hogy ti vagytok a jövő generáció.....

2010. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem sokkal jobban néz ki, mintha lenne 23 albumodba 3353454354353 kép csak magadról.16L
2010. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó lene, ha a mai fiatalok végre kiszakadnának a virtuális világból :) Meg ebből a myvip, iwiw, facebook, meg tudom is én milyen mániájukból :)

9 éves az unokahugom, remélem ő soha nem fog ilyenbe belecsöppeni :) Ha igen, akkor megaragszom rá és akkor úgy is kiszáll belőle :)

Ezt ne vedd sértésnek és a kérdésedre a válasz: nem, nem gáz egyáltalán.

Még jó, hogy írtál ide, mert talán az előttem írok és az én válaszom picit észhez térít. Amúgy egyet is értek mindegyik előttem szólóval.

2010. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii!Utolsó teljesen igazad van ++
2010. ápr. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!