Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valakinek SeeRPG modja?

Van valakinek SeeRPG modja?

Figyelt kérdés
Ez egy SA:MP szerver módja. Ha valakinek van, kérem linkeljen, nem See RPG copy szerót akarok csinálni, hanem kíváncsi vagyok pár dologra, hogy azt hogy csinálták meg, mert fogalmam sincs hogy lehetne, pedig azért a pawnóm az 7/10 biztos megvan.
2011. nov. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Illegális + Jól hazudsz = NEM KAPSZ SEMMIT


Ha nem tudsz scriptet írni akkor MIÉRT A LEHETŐ LEGNEHEZEBB játékmódot akarod megírni?


Menj egy kicsit tanulgass programozást.

2011. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te aztán értesz ehhez ******. Nem SeeRPG modos szervert akarok csinálni, ahogy már leírtam... Csak tanulni szeretnék a modból, de te ******, te tudod hogy hazudok... Ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál... Normális választ vártam.
2011. nov. 6. 19:50
 3/7 anonim válasza:
Kit akarsz átbszni te rétóromán?
2012. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látszik rajtad milyen lehetsz élőben... X'D
2012. jan. 7. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem megvan és ha eltudod inditani megtapsollak mert kell hozzá minden szar mysql szerver meg faszomse tudja :D
2012. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1. válaszoló, miért lenne illegális? Publikálva lett, tehát bárki számára elérhető.. ennyi erővel a samp fórumon is az összes gamemod illegális..?
2014. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hú, bakker, bocs. Nem néztem dátumot :D

Kicsit régebben volt, amikor még nem volt publikálva a mód.

2014. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!