Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet így nyomtatni?!

Lehet így nyomtatni?!

Figyelt kérdés

Szakvizsgára kellene kinyomtatni rengeteg anyagot, és nem akarom mindegyiket külön lapra, mert összefogni is sok lenne, meg pénzben is, és írószerboltba nyomtatnék.


Arra gondoltam, hogy egy lapra lehetne-e 2 oldalt nyomtatni? ehhez vízszintesbe kell fordítani a lapot annyit tudok.

Mert már láttam ilyet egyszer, és nekem ez így gazdaságosabb is lenne. Remélem érthető. Köszi a választ.


2010. ápr. 21. 14:50
 1/2 Réti bubuzér ***** válasza:
Lehet. És a lapot se kell forgatni, megoldja a nyomtatódriver. Sőt, a nagyobb fénymásoló/nyomtató kombók tudnak mindkét oldalra is nyomtatni.
2010. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ.


És még annyit kérdeznék, hogy úgye pendrive-on viszem az anyagokat és a wordben 12-es(hagyományos) betűmérettel van a szöveg, hogy az maradhat így, vagy esetleg kisebbre kell-e vennem, ahhoz hogy jól látható legyen?

2010. ápr. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!