Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bajba kerultem Mac ujratelepit...

Bajba kerultem Mac ujratelepitese kozben, valaki?

Figyelt kérdés

Probalom a MacBookom ujrarakni, de allandoan hibauzenetekkel fogad. Eloszor is a vinyot nem tudom leformazni, mert azt mondja nem lehet lecsatlakoztatni. A rendszert ujratelepitenem, de vagy azt mondja hiba a telepito elokesziteseben vagy a leggyakoribbat: "jelenleg nem erheto el, probalja kesobb" ugye a netes telepitoben. Probaltam usb kulcsra kimasolni egy telepitot, es nyomni az altot mikozben inditom, de csak Recovery HD az egyetlen jarhato ut ott, nem latja a pendriveot.

Valaki tudna segiteni, akar hozzaerto valami linket adni (akar angol nyelvu persze) ahol tenyleg megoldast talalok?

Fontos lenne, es nagyon megkoszonom, aki segit, ettol fuggetlen megy mindenkinek zold kez, aki hasznosat mondd.



#baj #telepítés #OSX #elérhetőség #MacBook #Lion #Macintosh #reinstall #ujratelepites osx #mar fizetos az mac storebol
2016. aug. 26. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a telepítő ami a lemezen van akkor letölti mégegyszer, igazából azt nem értem, hogy ha van net akkor miért nem tölti le? Működik a hálózat, csatlakozik az internetre???
2016. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!