Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CHROME ELAVULT, Ön nem rendelk...

CHROME ELAVULT, Ön nem rendelkezik a remek új funkciókkal?

Figyelt kérdés

Most, ezt én kb.értem?!De,mik azok a REMEK-ÚJ FUNKCIÓK?!

Egyéni felhasználó vagyok.Ragyogóan működik az öreg,elavult böngészőm.Egyéni felhasználóként, mindent megkapok amit keresek! És- egyáltalán kérdezem? Miért kellene nekem újabb,ha ez nekem megfelel.Vegyek egy új gépet,mert az XP-m re (gyenge masina!!)nem lehet újrarakni a chrome-ot! Dobjam a kukába,hiszen 10 éve kiszolgál,segít megoldja amire kérem.

Valószínűleg, koromnál fogva vagyok ilyen maradi!!!

(gondolom vannak hasonló sorsú honfitársaim)

Köszönöm,hogy meghallgattak...



2016. aug. 22. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfrissebb verziók tartalmazzák a legújabb biztonsági frissítéseket. Nincs tökéletes rendszer, nem is adnak ki így egy programot. Amikor felfedeznek egy hibát amivel támadást lehet indítani egy rendszer ellen és kihasználni a sebezhetőségét, annak javítását a frissítés tartalmazza.


Ha elavult a rendszer az azt jelenti hogy a biztonsági rések nincsenek benne javítva. Továbbá stabilitása, működési frissítés sincs telepítve rá. Miután az XP támogatása megszűnt így nem is lesz a jövőben ilyen javítás.


Az elavulás azt is jelenti hogy nem képes a meglévő újdonságokat megjeleníteni, így egyre inkább használhatatlan lesz. Nem fogja majd normálisan betölteni az oldalakat, nem tud majd esetleg videókat elindítani, mert nincs benne az a képesség amit az új szabványok megkövetelnek. És nem is lehet belerakni mert már nem támogatott a régi rendszer.

2016. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!