Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aktiválja a windows rendszert...

Tőzegáfonya kérdése:

Aktiválja a windows rendszert a gépházban, ezt irja ki a monitor jobb alsó sarka hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
1 hete vettem használt laptopot,ujra telepítették, de a képernyő jobb alsó sarkában mindig kiirja h aktiváljam a rendzsert,nemtudom aktiválni se a gépházban, azt irja ki h hibás a licenckód, emailben feltettem nekik ezt a kkérdést, azt irták hogy próbálkozzak egy újra telepítéssel a gépházban, nagy nehezen megcsináltam,de ugyanugy visszajött, internetről letöltöttem a My WCP Watermark Editor, ez segitett is de egy idő után visszajött. valaki tudna segítni???

#számítástechnika #informatika #aktiválja a windows rendszert
2016. aug. 13. 21:55
 1/1 anonim válasza:
Microsoft toolkit-tel aktiváld a windows-t
2016. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!