Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tabletemmel van egy kis...

A tabletemmel van egy kis gond. állandóan lemerül. Miért van ez? És mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy Archos tabletem. Az a baj h ha már a 65℅-ot eléri akkor egyből kikapcsol..ha felveszem a fényerőt maxra úgyszintén kikapcsol. Állandóan tölteni kell. Nagyon gyorsan merül Mit lehet csinálni vele? Inkább vegyek másikat, vagy vegyek bele akkumulátort? Mivel van a gond szerintetek? Egyébként mi a véleményetek az Archos tablagepekrol? Az enyém ám. Kb másfél éves

2016. aug. 12. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul már majdnem mindegyik akkumento appot kipróbáltam és nem sokat ert
2016. aug. 12. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akkumulátor feszültség diagramja működés közben úgy néz ki, hogy kikapcsolt állapotban a feszültség a töltöttségnek megfelelő szinten van, amikor bekapcsolod, és terhelt, akkor a feszültség leesik, minél terheltebb annál jobban. A merülés folyamán szintén csökken a maximális feszültség, tehát pl.: terheletlenül 50%-os aksin tudsz mérni 3,5 V-ot, addig terhelten 3,2-őt. És van az a szint, amikor már az elektronika működésképtelen, mert a tranzisztorok már nem tudnak kapcsolni. Ahogy merül úgy éred el egyre kisebb terheléssel ezt a szintet. Valószínűleg az aksid valamelyik cellája, vagy hibás, vagy zárlatos, ezért sokkal hamarabb éred el azt az alacsony feszültségszintet, amin már nem képesek működni a tranzisztorok. Ezt csak cserével tudod megoldani, ezen semmilyen program nem segíthet.
2016. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez bolt a telefonommal és azt mondták hogy szoftveres hiba, újrateepitették és 1,5 éve már jó.
2016. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi a gyors választ. És kb mennyibe kerül egy ilyen csere? Megéri vagy inkább vegyek egy masikat?
2016. aug. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!