Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 12GB-os PlayStation 3...

Egy 12GB-os PlayStation 3 Super Slim-re ráfér a GTA 5?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várnom, akiknek van/volt a fentebb említett konzol és játszott rajta GTA 5-el.

Alapból 12GB-os, vagy kevesebb használható (mint pl az Androidos telefonokon)? Ráfér a GTA 5? Ha nem, lehet pendrive-ra telepíteni (mint Xbox 360-on?), mert van egy 16GB-os pendrive-om?



2016. aug. 5. 12:53
 1/7 lelekfalo válasza:
Hat kétlem hogy rámenne mert pc-re 65,5 Gb-os a game. Es nem hiszem hogy ps-re vagy xboxra ekkora meret kulonbseg lenne.
2016. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Azok válaszát várnom, akiknek van/volt a fentebb említett konzol és játszott rajta GTA 5-el"

De ne is olvasd el a kérdést... van Xbox 360-am és 8GB a játék.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ráfér-e a 8GB a 12GB-os PS3-ra (mivel nem tudom, hogy használható-e mind a 12GB vagy pár GB alapból foglalt?!)?

2016. aug. 5. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Egy fogyatékos..
2016. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kakagawa válasza:
50 GB szóval nem
2016. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lemezen veszed akkor 8-9 GB ot telepít, a 12 GB os superslim 9, valahány GB és a gta5 ráfér, de a frissítés nem, pendrivera lehet tenni úgy tudom
2016. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# köszi!

4# te meg menj, ásd el magad.. mondtam, hogy azok írjanak akik érteneek hozzá... de látom te még olvasni sem tudsz.

2016. aug. 6. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló nem írt semmi hibásat, a soraidból nem derül ki, hogy Store-ból töltenéd-e le a játékot vagy DVD-ről futtatnád. Ha elektronikusan vásárolnád meg, úgy lenne 50 GB. ("50GB minimum save size" -> [link]

Ezért Neked mindenképp bolti DVD-t kell venned, ahogy már írták előttem, úgy rá fér.

Pendrive-ról játékot csak abban az esetben lehet telepiteni, ha a konzol fel van törve, gyári konzol esetében nem lehetséges.

2016. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!