Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Postal 2. Segitenetek?

Postal 2. Segitenetek?

Figyelt kérdés
A kuldeteseknel van egy kis gondom.Elertem csutortokhoz,es ahhoz,hogy valami birsagot ki kell fizessek a rendorsegen.De 1. Hol kell kifizetni pontosan a rendorsegen,2.ram folyton el kezdenek lovoldozni amikor beerek az epuletbe.Megtalaltam mar a buntetocedulakat is.De hol kene fizetni?hogy csinaljam???
2010. ápr. 16. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már régen játszottam vele de úgy emlékszem ahogy bemész a rendőrségre ott szemben van egy pult ott kell fizetni
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en azt tudom h ott kell,de ahogy belepek:"latom a korozott szemelyt" es elkezdenek lovoldozni es ki kell nyirjak mindenkit.
2010. ápr. 17. 08:11
 3/4 anonim válasza:
Egyszerű. Úgy menj be, hogy éppen nem köröznek :D Vagyis nincs jobb oldalon a rendőrjelvény és alatta a piros csík.
2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy, ha mégis, akkor egyszerűen gyilkolj le mindenkit, és nézz körül az őrsön. Van egy "Files Room" nevű szoba, ott fel lehet venni a büntetőcédulát, és azzal kész.
2011. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!