Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom rairni egy...

Hogyan tudom rairni egy kepre/kommentre peldaul azt, hogy jo reggelt, sajat nevemet stb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 20:19
1 2
 1/13 Lajos54 ***** válasza:

Filctollal :)


Ha mondjuk egy kicsit bővebben körülírnád a kérdésedet: például, hogy hol szeretnéd ráírni, illetve hol van az a kép?

2016. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tabaki ***** válasza:

Tényleg betiltották az értelmes kérdéseket? Eddig reménykedtem, hogy csak a zaklatott idegeim láttatják velem így az utóbbi napok termését, de ez már elvitathatatlanul: Trend.

Nehogy folytasd a felsorolást, hogy például uborkasavanyítás, harsan a kürtszó, idomtalan bálvány, cicacukiság, stb. Inkább fejtsd már ki, miféle közös vonás indokolja, hogy egy grafikusan formátumban tárolt adatsort, meg egy megjegyzést (amúgy általában), egy kalapba söpörj?

Mi lenne a szándékod pontosan?


Addig is: Hogyan tudok szöget verni a falba/rigófüttybe, például hosszút, kissé görbét, stb.?

2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ööö...képszerkesztőkkel?
2016. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lajos54 ***** válasza:
Lehet... de csak akkor, ha nem egy eredeti Munkácsy kép! :)
2016. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beszkenneled, és mondjuk Wordbe átmásolva ráraksz egy szövegdobozt, akár Paintben, vagy Powerpointban, vagy valami képszerkesztő- progiban. Vagy pl van, ahol készítenek a te fotóidból naptárt. De ilyen chates izét akarsz csinálni? Hogy összevagdosol kommenteket egy helyre, mintha tényleg egy megtörtént beszélgetés lett volna? Mert azt nem kéne, amúgy olyat mondjuk tudsz csinálni sima Painttel is.
2016. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lajos54 ***** válasza:

Kedves Elizabeth Sipos!

Csak indokolt esetben privátlevelezünk!

Háborgás helyett pedig egy kicsit érthetőbb kérdést kellene feltenni, mert azért az, hogy "Hogyan tudom rairni egy kepre/kommentre" elég tág fogalom. Egy icipicit nem ártana részletezni a körülményeket. Neked valószínűleg egyértelmű, amit nem írsz bele a kérdésbe, de más honnét találja ki?

És a legközelebbi rokonoddal pedig nyugodtan szórakozzál te. Angolul ugyan nem nagyon tudok, de ennyit azért megértek...

Ezen a fórumon már nagyon sok esetben segítettem, akinek tudtam (és természetesen mindezt bármiféle ellenszolgáltatás nélkül, csak úgy önkéntes alapon), de az ő kérdéseiket meg lehetett érteni...

2016. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tabaki ***** válasza:

#6:

Ó, hát te is kaptál privát küldeményt... Talán nekem is illendőbb lett volna nyilvánosan válaszolnom, de most már mindegy. Az a fő, hogy a derék amerikaiak kérdés nélkül is tudták a választ. Egyértelmű a magyar JELLEM veresége, de már oly sok mindent kihevertünk...

2016. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lajos54 ***** válasza:

No igen...

Elég sokan megköszönik a segítségnyújtást, vagy legalább a szándékot. Ki így, ki úgy :)


Legszebb emlékem, amikor vagy egy éve sikerrel megoldottam valakinek a számára problémát okozó dolgot. Utána mindenáron akart nekem hozni valami különleges bort, mivel ismeretlenül is segítettem neki.

(Igaz, ő úgy írta le a gondját, hogy lehetett tudni, miről van szó :))

2016. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Látom nem csak én lettem letolva privát üzenetben :D
2016. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lajos54 ***** válasza:
:)
2016. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!