Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0xc000021A hibaüzenet, megoldás?

0xc000021A hibaüzenet, megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 10-es op. rendszerem van.Nem rég kezdtek tönkre menni a merevlemezben a szektorok.Ezelőtt 2 nappal még nyugodtan tudtam használni(még Battlefield hármaztam is)kisebb fagyásokkal.Viszont még aznap este teljesen lefagyott az egész, így kénytelen voltam leállítani(bekapcsoló gomb hosszan lenyomva).Mikor másnap vissza bekapcsoltam, ki dobott egy üzenetet, miszerint a rendszer nem tudott megfelelően elindulni ezért újraindul, majd hozzátette a fent említett hibaüzenetet.Az újraindítás során kidobott még egy üzenetet, mégpedig, hogy az automatikus javítás nem sikerült.Próbáltam a csökkentett módban indítani,megint kidobta a hibaüzenetet.Próbáltam frissíteni a rendszert, az sem sikerült.

Esetleg tud valaki, valamilyen ideiglenes megoldást, míg nem kerül sor a merevlemez cseréjére?



2016. júl. 9. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld újratelepíteni, ha nem sikerül akkor marad a HDd csere.
2016. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!