Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Windows 10-re frissítek...

Ha Windows 10-re frissítek akkor mi fog eltűnni az alábbiakból?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimateről szeretném Windows 10-re frissíteni)

1: Eltűnnek-e az esetleges vírusok amiket már a vírusírtók se tudnak eltüntetni (AVG, Norton)

2: Megmaradnak-e a Word dokumentumok, PDF fájlok, képek... stb?

3: Megmaradnak-e a játékok és azok mentései? (legrégebbi játékok a gépen 2003, 2004 körüliek)

4: Megmarad-e a többi program? Pl: Total Commander, Origin, AVG... stb



2016. júl. 8. 19:35
 1/1 Matefon2 ***** válasza:
Igen, megmaradnak az alkalmazások. Én 8.1-ről frissítettem Win10 Home-ra, és minden megmaradt. Lassabb, de jó. A gépemmel problémák is voltak, újraraktam, és gyors és jó. A Start menü jobb klikkje nem működött az újrarakás előtt, de mostmár megy. A C/Windows.old mappát CCleanerrel töröld, ha már majd nem akarod visszaállítani, mert 10-20-30-40GB-ot foglal, de ha letörlöd, nem tudod majd szerintem visszaállítani! A vírusok szerintem megmaradnak.
2016. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!