Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok az életképtele...

Miért ilyen sok az életképtelen League of Legendsben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet játszani anélkül, hogy ne lenne a teamben egy:

feeder, flamer, feeder flamer egyszerre vagy egyéb hasonló.

Mindig próbálom a legjobb formámat hozni, solo Q-zok, de egyszerűen a ret*rdáltak megtalálnak. Nem azt mondom, hogy mindenről a team tehet én meg tökéletes vagyok, de a lol közösség egyszerűen borzalmas. Most is a gold promomat elvesztettem 1 troll miatt rankedban, aki feladta amikor 0/3-ban volt.

Ti mit csináltok a flamerekkel, noobokkal, feederekkel stb?



2016. júl. 3. 00:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Béna vagy dolgozd fel
2016. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%
Bronzba fogsz meghalni
2016. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mert még gyerekek.
2016. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bronzba fogok meghalni silver 1-esként?xd

Értem.

2016. júl. 3. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden MOBA-ban alapelv, ha valamire akarsz menni Rankedben, nem Solo Queue-zol :D

Össze kell hozni egy normális csapatot, és azzal menni.

2016. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja ja, csapattal kell felmenni diába és onnan már sima a terep! :D
2016. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
50 millióan játsszák, és sokan nem élvezetből, hanem mert ez a divat. Még szép, hogy akad egy-két idióta, ha random csapattársakkal akarsz eredményt elérni (persze ez ugyanígy vonatkozik a CS:GO-ra vagy a Battlefieldre is). Szólóban akármilyen jó vagy, nem fogsz előrejutni jó csapat nélkül.
2016. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy csak csapatban lehet feljutni, mivel sokáig külön volt Solo q, meg csapatos és solo-ban is voltak/vannak challengeresek, meg minden ligások, szóval erről ennyit. A nagy számok törvénye szerint kb ugyanannyi noob lesz ellened, mint veled, úgyhogy ha valóban konzisztensen jó vagy, akkor haladni fogsz felfele.
2016. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvényének semmi köze ehhez, de tetszik amikor random dobálják az emberek ezt a kifejezést :)

Lehet, hogy nem csak csapatban lehet feljutni, de milliószor egyszerűbb, szóval nem értem, mibe is kellett itt most belekötnöd :)

2016. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Például abba, hogy csapatban nem lehet solo q-n menni (kb fél évvel ezelőttig ez így volt és most újra be fogják vezetni). REnegtegen játszanak soloban és közülük is vannak mindenféle ligákban. Nem értem mit nem értesz. Kb mintha azt mondanád, hogy úgy lehet jól zongora solo-zni, hogyha egy zenekarral együtt játszol. Két külön műfaj, semmi közük egymáshoz.
2016. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!