Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged belépni a...

Miért nem enged belépni a BIOS-ba? (laptop;többi lent)

Figyelt kérdés

Lenovo ideapad 100 am van [15ibd 80qq]

Elsőnek simán sikerült feltelepítenem a Windows 8.1 et. de most egy év után megapprobálok belépni a biosba de semmi mint ha nem is nyomtam volna semmit. (a bisot már frissítem az eredeti honlapról)


az Fn+F2 és F2 próbáltam belépni a biosba (most reménykedem hogy rosszul emlékszem a gomb kombinációra és nincs baj)


Mi lehet a probléma, hogy nem enged belépni mikkor bekapcsolom nyomkodom szinte mint egy örült de semmi



2016. jún. 18. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] A bioszt kéne resetelni vsznű mert a 8.1 átrendezte a belépést, ennyit ki tudtam skubizni.
2016. jún. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a fáradozást de nem volt megoldás. Ideapadnál, nem volt ilyen ,,ufi" lehetőség nincs erre valami más mód vagy más hiba lehetőség?
2016. jún. 19. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

NEM, nem működik láttam már ezt a videót.


itt van amit nyomogattam fn+f2, simán f2 fn+f1 simán f1 : https://www.youtube.com/watch?v=nX40a7JhDrU&feature=youtu.be


Lécíves valaki aki tud segíteni írjon.

2016. jún. 19. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . A megoldás novo gomb volt egy tüvelketel megnyomni kikapcsolt álapotban.


FIGYELEM ANNAK AKINEK UGYAN EZ A PROBLÉMÁJA.


A Lenovo onekey menüt a Novo gombal lehet előhozni ahol be lehet lépni a boot menübe, biosba, biztonsági mentés készítés és Windows normál módú indítást csinálni.


A gombot nem egyszerü megnyomni én egy kis fa daraba beleszurtam a tűt (azért mert nem csúszik végig a tűn a kezem és akkor túl kicsi lenne az erőkar. Óvatosan a fa darabot fogva a tű tompa felével kell megnyomi a gombot amit lehet érezni hogy kattan. Be is van fejezve a fent emlitet lehetöségek vannak.

Ezt a funkciót KIKAPCSOLT állapotban kell csinálni.

2016. jún. 20. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!