Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a tabletem?

Miért nem indul el a tabletem?

Figyelt kérdés

My audio 7 tabletem van és már kb. 4 hónapja csak az android feliratig tölt be. Már egyszer volt ilyen, de az megoldódott úgy, hogy megnyomtam a hangosító+ bekapcsoló gomb kombinációt miután kb 2 hónapot pihent a tab. A mostani esetnél is próbáltam, de sajnos sikertelenül. Nem szeretnék újat venni és szerelő nélkül szeretném orvosolni a problémát, ha lehetséges.

Előre köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 15. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már most is hónapokat vártál, akkor nem lehet, hogy teljesen le van merülve, azért nem indul? Nem kell neki pihenni, töltsd fel (ha még fel lehet), aztán gyógyítsd meg.
2016. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laci20020629 válasza:
Szia!Nekem is volt egy MY audio 7-es tabom ugyan ezt produkálta,a szerelö szerint azért nem jött be mert nem volt neki elég RAM!.Azt mondta ,hogy rá kell dugni egy olyan gépre ami fel ismeri (Na ez nekem nem sikerült egyetlen egy gépsem ismerte fel)Na de minde egy ha pedig felismerte akkor a felesleges nem használt tul nagy helyet foglalo applikáciokat lekell törölni a gépen kerezstül.Remélem neked sikerülni fog.
2016. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fel van töltve teljesen.

A múltkor azt hozta be, hogy állítsam vissza a gyári beállításokat. Köszönöm a válaszokat, mindenképpen kipróbálom a gépen. :)

2016. jún. 16. 12:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a gépen és a laptopon is (mind a kettön win7 van, ha lényeges), nem sikerült. A laptop nem is látta egyáltalán, a pc pedig nem ismerte fel. :( De azért köszönöm. :)
2016. jún. 27. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!