Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Lenovo laptopom,4...

Van egy Lenovo laptopom,4 éves és felakartam újítani, de?

Figyelt kérdés
Szóval 4 éves a laptop, Lenovo G770, a billentyűzet kopott volt már, meg az aksi nem hozta azt a szintet. Ezért jóval előtte, fél éve vettem bele új laptopot, meg akkumulátort. Közben most valami zárlat történt az USB részen....csaj vagyok, nem értek hozzá.....de kivágott valamit az alaplapban, amiért az összes USB nem használhati. Azt mondták új alaplapcsere, ami vagy 50 ezer, de nem éri meg, nem gazdaságos a cseréje. Le kell selejtezni. Igen, de nekem itt van a vadonítúj billentyűzetem, ami 17 ezer volt és az akkumulátor, ami szintén nem volt olcsó. Mit kezdjek velük? Feltettem oldalakra hirdetni, de csekély az esély, hogy pont ehhez a típushoz keresnek. Bár a billcsire és az aksira is rá van írva, hogy többféle Lenovoval kompatibilis. Már felhívtam egy rakás szervízt, hogy nem-e vásárolnák fel, persze nem eredeti áron. De semmi. Segítsetek, mit csináljak?

2016. jún. 9. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Vaterán és hasonlón próbálkozhatsz, de sok reményt ne fűzz hozzá. Kínából 10 ezerért küldenek új billentyűzetet és ebben már benne van a posta is.

A fél éves akkumulátor meg már nem új.

Megoldás lehet még, hogy használtan veszel egy ilyen laptopot és azt újítod fel az alkatrészeidből.

2016. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"valami zárlat történt az USB részen" ez pontosan hogyan történt?

Biztos hardveres a probléma, próbáltad újrahúzni is?

2016. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!