Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop kiütése/vagy garancia...

Rockkate kérdése:

Laptop kiütése/vagy garancia érvényesítése?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Lenovo ideapad 100-15IBD laptopot, aminek a képernyő belső részén "keletkezett" (idézőjelben, mivel nemtudom hogy...) repedés, a repedés mentén pedig meg is halt a képernyő, ezen kívül működik. A kérdésem, illetve gondolom, hogy ezt ha visszaküldöm garanciával, nem fogják megjavítani!? ... Már gondolkodtam azon is, mivel én önköltségen most nem tudnám egy jó ideig megcsináltani, kiütöm valamilyen módon a képernyőt, aztán a repedés már nem számítana... Ha valaki tudna erre megoldást, vagy a garanciát érvényesíteni egy "kiskapuval", vagy a képernyő tönkretételében, hogy garanciálisan megcsinálják, illetve cseréljék, az nagyon tuti lenne... Előre is kössz ;)

2016. máj. 29. 13:05
 1/4 anonim válasza:

Tudsz róla képet feltenni?

Kikapcsolt állapotban is látszik?


Kép azért lenne jó mert akkor kb látnánk hogy hogy repedt meg, feltételezhető-e ütés, vagy hő miatt indult meg a repedés. Mit jelent nálad az hogy a belső részén?

Egy próbált megér, viszont nagy valószínűséggel elutasítják majd a garanciális igényt.

2016. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt van képen: [link]

A repedések a képernyő tetejéről egy helyről indulnak öt felé (a képeken látszik).

A belső részén keletkezett, úgy értettem, hogy a plexin külsőleg nem érezni a repedést.

Ide kapcsolódó kérdés.

Még ha a garanciális csere nem működik, akkor is csak a kijelölt szervíz/szervízekben kell megcsináltatni hogy a garancia ne ugorjon?

2016. máj. 29. 17:01
 3/4 anonim válasza:

Szia, elfelejtettem hogy vártam a képet és most jutott eszembe... Bocsi.. Sztem ezt nem javítják/cserélik.


Így utólag, mi lett a vége?

2016. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most jott meg a valasz, ami nem kicsit kiborito...

132000ft-os arajanlatot kuldott a szerviz... SZÁZHARMINCKETTŐ-EZER FORINT... az egesz laptop osszesen kerult 115000-be...

2016. júl. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!