Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Digital Camera (többi...

Samsung Digital Camera (többi lent)?

Figyelt kérdés
nekem van egy samsung kamerám és kazettával müködik de nem az a régi fajta, talán 2-3 éves lehet. Van rajta egy usb csatlakozó csak éppen kábelt nem adtak hozzá. ha az az usb csatlakozó van rajta az azt jelenti, hogy a számítógéppel összelehet kötni és rá lehet húzni a gépre a filmeket??? nem szeretnék potyára venni egy ilyen csatlakozót ha másra lehet használni. előre is köszi! :)
2010. ápr. 11. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

/Gondolom ez egy DV kamera/

Át lehet vinni,de jóval gyengébb minőségben,mint a firewire kábellel.Én két tipussal találkoztam/Sony,Samsung/,de szerintem mindnél ez a helyzet.Az USB inkább a fotók átvitelére jó,a videóhoz csak végszükség esetén./pl nincs firewire kártya,kábel/

2010. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!